Веб студия Паутинка


Автор: AlexT Дата: 27-09-2023, 12:37

 

Доступ до швидкісного безлімітного інтернету, цифрового й аналогового телебачення та різноманітні сервісні послуги в Києві надає компанія «Інформаційні Технології». У 1991 році вона стала першим оператором кабельного ТБ в Україні й понині підтримує високий рівень надання послуг у сфері телекомунікацій.

Переваги провідного провайдера Києва

  • Чесна швидкість. Компанія використовує широкосмугові оптоволоконні лінії зв’язку з пропускною здатністю понад 10 Гбіт/с, що дає можливість проводити інтернет у квартири зі швидкістю до 100 Мбіт/с, у приватні будинки — до 1 Гбіт/с.
  • Репутація надійного партнера та новатора. Команда компанії «Інформаційні Технології» активно залучена до найважливіших процесів у сфері телекомунікацій: фахівці брали участь у створенні Всеукраїнської асоціації операторів кабельного ТБ, підготовці законодавчих ініціатив, що спрямовані на регулювання телебачення та радіомовлення, співпрацювали з Європейською Радою щодо підвищення рівня послуг вітчизняних телеком-операторів.
  • Якісна IT-експертиза. Інженери розробляють і впроваджують проєкти будь-якої складності, а також мають досвід побудови мультисервісних мереж.
  • Телебачення високої якості. Абонентам доступні 150 каналів цифрового ТБ і 70 каналів аналогового. Родинам з дітьми безкоштовно надається послуга «Індивідуальний фаєрвол» для максимального контролю за використанням домашнього інтернету.
  • Комплексне рішення. Тут можна окремо замовити послуги інтернету й телебачення чи об’єднати їх в одному пакеті, отримавши довільну кількість різноманітних каналів на додачу до швидкісного інтернету. Кожен абонент має право сформувати власний пакет цифрових каналів відповідно до своїх смаків.
  • Широкий перелік додаткових сервісів. Це інтернет-телебачення, сервери для геймерів, інтернет для бізнесу, оренда Wi-Fi-роутера з можливістю викупу, встановлення відеоспостереження та інші.
  • Сервісні послуги й техпідтримка в режимі 24/7. Провайдер робить усе необхідне, щоб клієнти отримували стабільний доступ до швидкісного інтернету і ТБ у своїй квартирі, приватному будинку чи офісі: від прокладання кабелю до вибору оптимального місця встановлення роутера та відповідних налаштувань обладнання.

Провайдер пропонує гнучку лінійку тарифних планів. Щоб стати абонентом, завітайте на офіційний сайт компанії «Інформаційні Технології» https://www.it-tv.org/ua/ і залиште заявку на підключення інтернету та/або телебачення у вашому районі Києва: Дарницькому, Деснянському, Голосіївському, Дніпровському чи Печерському.

Похожие материалы:

Просмотров: 1 024
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.Онлайн телевидение Чернигова

"; ?>
TV.Ch.ua © 2012
Сайт является частью портала Ch.ua
Design by AlexT for Ch.ua